• Naprawa laptopów

    Firma ARTIT specjalizuje się naprawą laptopów, komputerów oraz tabletów. Sprzedaż laptopów w najniższych cenach.

  • Strony internetowe

    Profesjonalne projektowanie stron www. Tworzenie Sklepów Internetowych. Przejrzysty projekt graficzny i funkcjonalny serwis internetowy

Serwis komputerowy

Naprawa laptopów, komputerów oraz tabletów

Nasza firma zajmuje się naprawą komputerów, laptopów oraz tabletów. Oferujemy całodobową pomoc komputerową z bezpośrednim dojazdem do klienta.

Nasz serwis komputerowy kładzie szczególny nacisk na świadczeniu kompleksowych usług naszym klientom. Dzięki przyjętym przez nas rozwiązaniom, nasi klienci nie muszą tracić cennego czasu na rozłączaniu niesprawnego sprzętu komputerowego celem dowiezienia do siedziby serwisu komputerowego. Dzięki usłudze pogotowia komputerowego, to klient zleca nam naprawę komputera w wybranym przez siebie miejscu i o dogodnym dla siebie czasie.

Nasza jakość w podejściu do klienta nie generuje przy tym wyższych kosztów dla klienta, która mogłaby się wydawać oczywista w związku z przeniesieniem ciężaru logistycznego na nasze pogotowie komputerowe. Niewielkie problemy dotyczące sprzętu komputerowego, oprogramowania czy też okablowania i konfiguracji urządzeń rozwiązujemy już za 30 zł. Natomiast standardowe usługi komputerowe związane ze sprzętem, systemami i sieciami komputerowymi kosztują przeciętnie od 50 do 80 zł.

Dojazdowy charakter naszego serwisu pozwoli nam dojechać do Państwa już w ciągu jednej godziny od przyjęcia zgłoszenia. Tak krótki czas reakcji pozwoli Państwu zminimalizować koszty utraty narzędzia pracy jakim jest komputer stacjonarny czy laptop. Dzięki nam nie trzeba będzie demontować stanowiska pracy i pozbywać się swojego komputera nawet na kilka dni. Nasi eksperci rozwiążą Państwa problemy w zaledwie kilka godzin od zgłoszenia usterki za najniższą cenę w Zwoleniu.