• Naprawa laptopów

    Firma ARTIT specjalizuje się naprawą laptopów, komputerów oraz tabletów. Sprzedaż laptopów w najniższych cenach.

  • Strony internetowe

    Profesjonalne projektowanie stron www. Tworzenie Sklepów Internetowych. Przejrzysty projekt graficzny i funkcjonalny serwis internetowy

Programy na zamówienie

Programy na zamówienie

Programy na zamówienie są skierowane do firm i instytucji, które mają potrzeby wykraczające poza standardowe funkcjonalności dostępne w programach istniejących na rynku.

Od lat zajmujemy się pisaniem programów na zlecenie, dzięki czemu jesteśmy stanie sprawnie napisać zamówione przez Państwa oprogramowanie. Nasze bogate doświadczenie pozwala na aktywne włączenie się w proces tworzenia specyfiki programu, ustalenie zasad jego działania oraz ułatwienie zarządzania procesem biznesowym.

Mamy doświadczenie w przygotowywaniu oprogramowania dla firm o różnej specyfice.

  • Tworzymy oprogramowanie dostępne przez dowolną przeglądarkę internetową, pracujące wewnątrz sieci Klienta.
  • Realizujemy rozproszone systemy informatyczne komunikujące się za pośrednictwem globalnej sieci Internet.
  • Przygotowujemy aplikacje na zlecenie – według oczekiwań określonych przez Klienta.
  • Wdrażamy i zapewniamy wsparcie powdrożeniowe dla naszych programów.

Nasze usługi programistyczne wykonywane są przez wysoce wykwalifikowany zespół informatyków.Dedykowane programy umożliwiają dostosowanie systemu informatycznego do spersonalizowanych potrzeb klienta oraz specyfiki jego branży. Przy tworzeniu programu zwracamy szczególną uwagę na stabilność działania, szybkość wykonywania obliczeń oraz prostotę obsługi.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na realizację trudnych i nietypowych zamówień. Jesteśmy w stanie przełożyć na język informatyczny dowolny proces w Państwa firmie, jeżeli tylko można opisać go w sposób logiczny.